POLIFOSKA 8 NPK (S) 8-24-24- (9) – є ефективним добривом для будь-якої культури, так як містить рівномірне співвідношення основних елементів живлення для забезпечення потужного проростання рослин.

  • Азот: азот в амонійній формі (NH4), який міститься в грунті, не вимивається і має пролонговану дію для засвоєння рослиною. амоній покращує засвоєння фосфору кореневою системою рослини.
  • Фосфор: значно підвищена засвоюваність фосфору рослиною за рахунок якісної сировини та високої розчинності фосфор міститься в формі діамонійфосфату і 100% водорозчинний, що робить його повністю доступним для рослини.
  • Калій: калій в добриві знаходиться повністю в водорозчинній формі. Сірка: вміст сірки від 7 до 35% (SO3) в формі сульфатів, що значно підвищує ефективність засвоєння азоту.

Загальні рекомендації використання POLIFOSKA 8 NPK (S) 8-24-24- (9):

  • добрива використовуються на всіх сільськогосподарських культурах для основного, передпосівного внесення та підживлення навесні озимих культур;
  • передпосівне застосування передбачає як внесення одночасно з посівом так і розкидання під передпосівну культивацію для розміщення добрив в посівному шарі грунту на глибині 10-15 см.

Рекомендовані норми внесення: польові культури –

70-150 кг / га при посіві або 100-300 кг в передпосівну культивацію, або для ранньовесняного підживлення в залежності від культури і марки добрив Polifoska.