Сульфат магнію гранульований MgO-21%, SO3-36% – добриво, котре здатне швидко поповнити нестачу магнію і сірки на будь яких грунтах. Дозволяється використовувати під усі сільськогосподарські культури.

Властивості Сульфату магнію гранульованого: гранульована форма Сульфату магнію забезпечує просте застосування, а розчинність магнію та сірки забезпечує швидке поглинання цих корисних сполук рослинами. Вміст сірки у сульфатній формі (SO3) у добриві – 36% маси. Сірка має значний вплив на правильне зростання та плодоношення рослин. Нестача цього елементу веде до спаду активності всіх біологічних процесів, що відбуваються при зростанні рослин. Сірка є необхідним складником в процесах синтезу хлорофілу та білка, при правильному засвоєнні азоту, відіграє критично важливу роль у постачанні азоту з кореневої системи рослини.

Вміст магнію в формі MgO у добриві 21% маси. Магній потрібен для синтезу хлорофілу, впливає на засвоєння фосфору та регулює активність багатьох інших сполук хімічних елементів у рослинах.

Рекомендації з використання Сульфату магнію гранульованого: добриво найкраще змішати з грунтом під час весняного чи осіннього посіву. Сульфат магнію також може застосовуватися на поверхні грунту, найкраще перед прогнозованими опадами дощу.Добриво поставляється в біг-бегах по 500 кг і мішках по 25 кг.