Super FOS DAR 40 (СУПЕРФОСФАТ ЗБАГАЧЕНИЙ 40% (P2O5) – це універсальне, концентроване фосфорне добриво, яке може бути використане перед посівом, навесні і восени у всіх ґрунтах і під всі культури, в тому числі на пасовищах. До його складу, крім фосфору, також входить кальцій і сірка.

Опис продукту: добриво призначене для рослин, які вимагають хорошого запасу фосфору, кальцію і сірки, до них належать: ріпак озимий і яровий, ячмінь, гірчиця, капуста, бобові (люцерна, конюшина), а також інші види рослин, наприклад, зернові, кукурудза, картопля, буряк. Вміст кальцію і сірки дуже корисний також в підгодівлі лугів, тому що ці компоненти покращують якість корму для жуйних тварин.

Завдяки високому вмісту фосфору дуже підходить для використання під рослини, вдобрені гноєм, який завжди має недостатню кількість фосфору по відношенню до калію.Вміст поживних речовин: -Макроелементи: 40%P2O5- п’ятиокис фосфору, розчинний в мінеральних кислотах25% P2O5- розчинного в нейтральному розчині цитрату і воді10% CaO – оксид кальцію, розчинний у воді.